Published on 7 kwietnia 2015 by Rafał Nagórski

Dzień 7/365.
Dzisiaj z nagrania dowiesz się gdzie najtaniej kupić domenę oraz jak uniknąć niepotrzebnych kosztów w przyszłości. Opowiadam również o tym po co kupujemy domeny z różnymi rozszerzeniami. Domena to najważniejsza rzecz w twojej stronie więc nie podejmuj decyzji pochopnie.

Policzyłeś już ile zaoszczędzisz na przeniesieniu domen do innej firmy? Napisz w komentarzu pod filmem ile zaoszczędzisz rocznie!

 

Category
  • Hahahaha to bardzo rzetelnie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości, które opisałam Ci ostatnio w mailu 🙂 Świetny film po raz kolejny.

    • To dopiero początek Magdo 🙂 Śledź moje wyzwanie uważnie a jeszcze odpowiem na nie jedno Twoje pytanie 😀

  • Andrzej

    A jak łatwo dostaje się kod Authinfo w ovh jakbym kiedyś przenosił domenę? Ceny które podałeś dotyczą przy rejestracji na dwa lata. Czasami aż tak długo projekt nie trwa a musisz zapłacić. A w dodatku niektóre firmy obniżają cenę przy posiadaniu u nich dużej ilości domen.

    • Andrzeju, nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem kodu authinfo z OVH. W OVH nie ma przymusu opłacania domeny po pierwszym roku. Większość klientów z którymi współpracuje kupuje domeny na lata więc dla nich jest to olbrzymia finansowa korzyść. Oczywiście inne firmy dają rabaty przy posiadaniu większej ilości domen ale przeciętny klient prawdopodobnie nie będzie miał tak niskich cen jak w OVH.