Published on 12 grudnia 2015 by

Dzień 256/365.

Z nagrania dowiesz się jakie korzyści osiągniesz nagrywając wywiady ze znanymi ludźmi. Wywiady z osobami, którzy są ekspertami, pomogą Ci zbudować swój własny wizerunek. Zwiększysz też zasięg osób do których dotrzesz ze swoim przekazem.

Category

8 komentarzy

 • Marcin 6 lat ago

  Witaj Rafał twoje nagranie zainspirowało mnie do nagrywania wywiadów.
  Mam jedno pytanie,
  W jak sposób komponować (tworzyć) pytania kierowane do naszego Gościa , aby
  odpowiedzi i cały wywiad był wartościowy dla nas samych i dla naszych odbiorców?
  Pozdrawiam 🙂

  • Rafał Nagórski 6 lat ago

   Witaj Marcinie. Zadaj kilka pytań na tematy, które Ciebie interesują oraz kilka na tematy, które mogą być interesujące dla Twoich odbiorców. Jeżeli będziesz przeprowadzał wywiady z osobami z tej samej branży, możesz im zadawać nawet te same pytania a uzyskasz różne odpowiedzi. Np. “Jaka książka najbardziej Ci pomogła w osiągnięciu sukcesu w marketingu sieciowym?”, “Co spowodowało, że nagle zacząłeś odnosić sukcesy w marketingu sieciowym?”.

 • Paweł 6 lat ago

  Cześć Rafale. Dobre nagranie, fajnie, że zachęcasz do “wywiadowania”. Mogłeś dodać, że wywiad może mieć różne formy: wideo, samo audio, ale tekstowy. Można też nagrać wywiad wideo, a potem udostępniać go we wszystkich trzech wspomnianych formach. W nagraniu zdaje się wspomniałeś tylko o wideo.
  Wyglądasz na zmęczonego na tym filmie. Płynnie mówisz, ale bez zbytniego entuzjazmu. Więcej energii dawaj 😉
  Paweł
  PS Jeszcze tu wrócę, bo naprawdę inspirująco nagrywasz i doradzasz. Brawo.

  • Rafał Nagórski 6 lat ago

   Trafna uwaga Piotrze. W którymś z filmów mówiłem o tym by materiały tworzyć w trzech formatach. Brak entuzjazmu spowodowany jest poważnym przeziębieniem.

   • Paweł 6 lat ago

    … jednak “Pawle” 😉

    PS Koniecznie zainstaluj wtyczkę do opcjonalnych powiadomień o nowych komentarzach. Przypadkiem tu wróciłem i zobaczyłem Twoją odpowiedź na mój komentarz. A powinienem dostać maila, że odpowiedziałeś. Zwiększysz znacząco ruch i ilość komentarzy dzięki temu. Proszę bardzo 😉

Add your comment